Tıkla Ara
Whatsapp Destek
GSM: +90 545 599 05 30
Kayseri / Merkez
Her Gün: 08:00 - 22:00

Hakkımızda

Anasayfa
Hakkımızda

Şeref Rent A Car

Şeref Rent A Car olarak uzun yıllardır Kayseri'de araba kiralama hizmeti sunmaktayız. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde, her geçen gün daha da büyüyor ve siz değerli halkımıza daha avantajlı hizmetler sunuyoruz. Diğer firmalarda ücretli olarak sunulan birçok hizmet, Şeref Rent A Car'da ücretsizdir. Araç kiralama konusunda profesyonel hizmet ve destek sağlayarak ihtiyacınız olan araçlara en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla ulaşmanıza imkan sağlıyoruz. Araç kiralama hizmetini profesyonel bir bakış açısı ile sürdürdüğümüzden dolayı müşteri memnuniyet anketlerinde en üst sırada olduğumuzu belirtmekten memnuniyet duymaktayız.

Müşteri memnuniyeti adına sizler için geliştirdiğimiz esnek ödeme ve kiralama hizmeti ile dilediğiniz anda aracınız hazırlanıyor. Örnek vermek gerekirse; Kayserinin Pınarbaşı ilçesindesiniz ve araç kiralama hizmeti almak istiyorsunuz. Firmamız sizlere bu konuda da yardımcı oluyor. Kayseri merkez de hizmet veren firmamız sizlerin bu ihtiyacını karşılamak adına aracınızı Kayserinin Pınarbaşı ilçesine kadar getirmekte ve sizlere elden teslim etmektedir. Ödeme konusunda da kredi kartı, havale- eft ile ödeme yapmanıza imkan vermektedir. Nakit olarak ödemek istediğinizde teslimatta ödeme adını verdiğimiz sistemimiz ile aracınızı teslim aldığınız anda ödeme yapma imkanına da sahipsiniz.
+90 545 599 05 30
Whatsapp Destek
Tıkla Ara
Whatsapp
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram